5 листопада 2019 року доцентами кафедри мікробіології, вірусології та імунології Морозенком Дмитром Володимировичем і Глєбовою Катериною Валеріївною проведено екскурсію здобувачів вищої освіти зі спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування до діагностичної лабораторії АГРОГЕН НОВО.

Лабораторія спеціалізується на молекулярно-генетичних дослідженнях біологічного матеріалу рослинного і тваринного походження. Директор лабораторії, кандидат біологічних наук Попов Віталій Миколайович розповів студентам про принципи полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу, продемонстрував режим роботи лабораторії, познайомив з сучасним обладнанням для молекулярно-генетичних досліджень. Окремим питанням під час бесіди зі студентами було питання контролю якості проведення лабораторних досліджень.

Щиро дякуємо Попову Віталію Миколайовичу за можливість відвідування лабораторії! Сподіваємось на подальшу наукову співпрацю!

5 листопада 2019 року відбулась екскурсія до діагностичної лабораторії АГРОГЕН НОВО 5 листопада 2019 року відбулась екскурсія до діагностичної лабораторії АГРОГЕН НОВО