1 рік 6 місяців, 2 курс, Оцінка технологій охорони здоров’я, магістр

Інформація про стажування та відповідальну кафедру

Згідно з навчальним планом НФаУ у третьому семестрі для здобувачів вищої освіти заплановано стажування тривалістю 8 тижнів під час самостійної роботи з 12.09.2022 до 05.11.2022.

Відповідальна кафедра організації та економіки фармації.

Правила онлайн реєстрації здобувачів вищої освіти на стажування:

1. Закріплення здобувачів вищої освіти за базами стажування здійснюється шляхом оформлення форми розподілу на стажування.

2. У формі розподілу представлена інформація про стажування, про кафедру, що керує стажуванням.

3. Кожен здобувач вищої освіти відповідає на поставлені питання у формі розподілу. Необхідно правильно вказати свій e-mail. Після натискання клавіші “надіслати” здобувач вищої освіти отримує на свій e-mail копію відповідей.

Форма розподілу здобувачів вищої освіти на стажування

1.6, 2 курс, Оцінка технологій охорони здоров’я , 12.09.2022

УВАГА!

1. Отримайте завдання на стажування,  ознайомтесь з методичними рекомендаціями до прохождения стажування на сайті дистанційного навчання НФаУ чи на сайті кафедри для  виконання програми стажування.

2. Дотримуйтесь термінів проходження стажування.

3. Тримайте постійний зв’язок з викладачами кафедри.

4. Ставтесь відповідально до вибору бази стажування, у разі необхідності пройдіть співбесіду з менеджером по персоналу. Рекомендовано обирати базу стажування за умови працевлаштування в ній чи з перспективою майбутнього працевлаштування.

Після реєстрації на стажування  необхідно скачати бланк “Щоденник стажування” та роздрукувати у вигляді брошури 8 сторінок, формату А5, можливо оформлення в електронному вигляді.

Правила оформлення бланка “Щоденник стажування” Ф А2.2.2-40-291.1:

1. Бланк “Щоденник стажування” заповнюється здобуачем вищої освіти особисто, крім розділів відгуку про роботу здобувача на стажуванні.

2. Керівник стажування від бази стажування надає письмову характеристику за результатами проходження стажування у розділі 3 “Відгук і робота здобувача вищої освіти на стажуванні” (сторінка 6 бланка “Щоденник стажування”).

3. Оформлений бланк “Щоденник стажування” має бути підписаний керівником стажування від бази стажування та завірений трьома печатками: на стор. 2: “приступив до проходження стажування”, “закінчив проходження стажування”, на стор. 6 “Відгук і робота здобувача вищої освіти на стажуванні”.

Скачати бланк “Щоденник стажування”

Укладання договорів з базами стажування:

Згідно з “Положенням про практичну підготовку  у НФаУ” здобувачі вищої освіти можуть самостійно з дозволу відповідних кафедр підбирати для себе місце стажування (за місцем роботи, проживання, за власним бажанням) і пропонувати його для використання.

З базовими підприємствами, установами, організаціями, зазначеними у розділі 1 “Форми розподілу на стажування”,  договори не укладаються, наявні в НФаУ.

Ви маєте можливість самостійно скачати шаблон “Договір про проведення практики”, оформити відповідні поля і підписати у керівника бази стажування та надати оформлені договори про проведення практики у зручний для Вас спосіб:

1. Направити скан підписаного керівником бази практики договору на e-mail відділу практики practic@nuph.edu.ua

2. Направити 2 екземпляри підписаних керівником бази стажування договорів на адресу: вул. Пушкінська, 53, Харків, 61002 з позначкою “відділ практики”. Якщо базі стажування необхідно отримати підписаний договір з боку НФаУ, Ви маєте зробити позначку “повернути базі стажування”.

3. Віддати безпосередньо інспектору деканата.

Закінчення терміну проходження практики

Згідно з Положенням про практичну підготовку здобувачів вищої освіти у НФаУ:

1. Після закінчення терміну стажування здобувачі вищої освіти звітують про виконання програми стажування викладачу кафедри організації та економіки фармації.

2. Залік зі стажування здобувачі вищої освіти складають викладачу кафедри в останній день практики або протягом перших п’ятнадцяти днів після закінчення стажування.

3. Дотримуйтесь термінів здачі заліку зі стажування.

Відділ практики, працевлаштування та кар’єрного зростання

E-mail: practic@nuph.edu.ua

Сайт відділу: https://job-dept.nuph.edu.ua/