ОП “Якість, стандартизація та сертифікація”

ОП "Якість, стандартизація та сертифікація"

Інформація про бази практики для здобувачів вищої освіти ОП “Якість, стандартизація та сертифікація”

КАФЕДРА УПРАВЛІННЯ, ЕКОНОМІКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ У ФАРМАЦІЇ –  Нацiональний фармацевтичний унiверситет

Кафедра управління та забезпечення якості у фармації

Завідувачка кафедри Крутських Тетяна Василівна, доктор фармацевтичних наук, професор ЗВО

Гарант ОП “Якість, стандартизація та сертифікація” , Коваленко Світлана Миколаївна, доктор фармацевтичних наук, професор ЗВО

Відповідальна за практичну підготовку від кафедри управління та забезпечення якості у фармації Зборовська Тетяна Володимирівна, кандидат фармацевтичних наук, доцент ЗВО

Інформація про практику та відповідальну кафедру:

1. Стажування 3 тижнів 11.12.2023-14.01.2024 доц. Зборовська Тетяна Володимирівна t.v.zborovska@gmail.com

Згідно з навчальним планом НФаУ  для здобувачів вищої освіти у III семестрі заплановано виробниче стажування тривалістю 3 тижні у термін з 05.12.2022 до 25.12.2022 року.

Відповідальна кафедра управління та забезпечення якості у фармації.

Відповідальна за стажування від кафедри управління та забезпечення якості у фармації доц. Зборовська Тетяна Володимирівна, t.v.zborovska@gmail.com.

Базами стажування є підприємства, установи та організації, на яких впроваджені або впроваджуються системи якості.

Правила онлайн реєстрації здобувачів вищої освіти на практику:

1. Закріплення здобувачів вищої освіти за базами стажування здійснюється шляхом оформлення форми розподілу на практику.

2. У формі розподілу представлена інформація про стажуванняї та терміни проведення, про кафедру, що керує стажуванням.

3. Кожен здобувач вищої освіти відповідає на поставлені питання у формі розподілу. Необхідно правильно вказати свій e-mail. Після натискання клавіші “надіслати” здобувач вищої освіти отримує на свій e-mail копію відповідей.

Форми розподілу здобувачів вищої освіти на стажування:

Якість, стандартизація та сертифікація, магістр, 2 курс (1,6 денна)

Якість, стандартизація та сертифікація, магістр, 2 курс (1,6 заочна)

УВАГА!

1. Отримайте завдання на стажування, ознайомтесь з методичними рекомендаціями до прохождения стажування на сайті кафедри для  виконання програми стажування.

2. Дотримуйтесь термінів проходження стажування.

3. Тримайте постійний зв’язок з викладачами кафедри.

4. Рекомендовано обирати базу стажування за умови працевлаштування в ній чи з перспективою майбутнього працевлаштування.

Методичне забезпечення  (посилання на сайт кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації)

Після реєстрації на практику  необхідно скачати бланк “Щоденник стажування” та роздрукувати у вигляді брошури 8 сторінок, формату А5, можливо оформлення в електронному вигляді.

Правила оформлення бланка “Щоденник стажування” Ф А2.2.2-40-291:

1. Бланк “Щоденник стажування” заповнюється здобувачем вищої освіти особисто, крім розділів відгуку про роботу здобувача на стажуванні.

2. Керівник стажування від бази стажування надає письмову характеристику за результатами проходження стажування у розділі 3 “Відгук і робота здобувача вищої освіти на стажуванні” (сторінка 6 бланка “Щоденник стажування”).

3. Оформлений бланк “Щоденник стажування” має бути підписаний керівником стажування від бази стажування та завірений трьома печатками: на стор. 2: “приступив до проходження стажування”, “закінчив проходження стажування”, на стор. 6 “Відгук і робота здобувача вищої освіти на стажуванні”.

Бланкова документація з практичної підготовки:

Скачати бланк “Щоденник стажування

Укладання договорів з базами стажування:

Згідно з “Положенням про практичну підготовку  у НФаУ” здобувачі вищої освіти можуть самостійно з дозволу відповідних кафедр підбирати для себе місце стажування (за місцем роботи, проживання, за власним бажанням) і пропонувати його для використання.

Ви маєте можливість самостійно скачати шаблон “Договір про проведення практики”, оформити відповідні поля і підписати у керівника бази стажування та надати оформлені договори про проведення практики у зручний для Вас спосіб:

1. Направити скан підписаного керівником бази стажування договору на e-mail відділу практики practic@nuph.edu.ua

2. Направити 2 екземпляри підписаних керівником бази стажування договорів на адресу: вул. Пушкінська, 53, Харків, 61002 з позначкою “відділ практики”. Якщо базі стажування необхідно отримати підписаний договір з боку НФаУ, Ви маєте зробити позначку “повернути базі стажування”.

3. Віддати безпосередньо інспектору деканата.

Скачати шаблон “Договір про проведення практики”

Закінчення терміну проходження стажування:

Згідно з Положенням про практичну підготовку здобувачів вищої освіти у НФаУ:

1. Після закінчення терміну стажування здобувачі вищої освіти звітують про виконання програми стажування викладачу кафедри.

2. Залік з практики здобувачі вищої освіти складають викладачу кафедри в останній день практики або протягом перших п’ятнадцяти днів після закінчення стажування.

3. Дотримуйтесь термінів здачі заліку зі стажування.

Відділ практики, працевлаштування та кар’єрного зростання

Керівник відділу Барковська Оксана Яківна

E-mail: practic@nuph.edu.ua

Сайт відділу: https://job-dept.nuph.edu.ua/