Logo NFaU Logo NFaU

Ярмарок вакансій


Переглянути фото за посиланням

Профорієнтаційний тиждень «Будуємо кар’єру разом»

Доброю традицією для Національного фармацевтичного університету стало проведення щорічних заходів, спрямованих на підвищення якості практичної підготовки та успішне працевлаштування випускників університету. Досвід минулих років свідчить по ефективність та дієвість проведення заходів за підтримки Харківського обласного центру зайнятості.

Програма заходів включає:

  • Інформаційний захід «Зустріч-діалог: студентство і роботодавці НФаУ”.  Мета: знайомство здобувачів вищої освіти з провідними роботодавцями України та їх актуальними вакансіями.

Реєстраційна форма для роботодавців, бажаючих взяти участь у роботі Інформаційного заходу «Зустріч-діалог: студентство і роботодавці НФаУ» за посиланням: https://goo.gl/forms/TxnbHKXZnZ9dTF663

Результати реєстрації можна відстежувати за посиланням.


  • «Ярмарок вакансій НФаУ» за участю роботодавців України. Мета: сприяння прямому максимально ефективному обміну інформацією між здобувачами вищої освіти, викладачами Університету і роботодавцями; надання здобувачам можливості якомога більше дізнатись про діяльність підприємств, отримати інформацію про відкриті вакансії, програми щодо працевлаштування, стажування і проходження виробничої практики.

Реєстраційна форма для роботодавців бажаючих взяти участь у роботі «Ярмароку вакансій НФаУ» за посиланням: https://goo.gl/forms/IIF33Klk7TvJSXjN2

Учасники ярмарку вакансій


  •  «Ярмарок спеціальностей НФаУ” для учнів шкіл, коледжів, училищ. Мета: сприяння отриманню випускниками навчальних закладів максимально повної та наочної інформації про Національний фармацевтичний університет, надання можливості дізнатись про умови навчання та проживання, про спеціальності та освітні програми, поспілкуватись з викладачами та студентами, ознайомитись з можливостями працевлаштування і кар’єрного росту.

Контакти:

e-mail: practic@nuph.edu.ua

сайт: www.job-dept.nuph.edu.ua

Відповідальні особи:

Барковська Оксана Яківна


Реєстраційна форма волонтера щорічних заходів з роботодавцями (для волонтерів)


Запрошуємо до участі усіх бажаючих!

Будуємо кар’єру разом!

Практика 2023-2024

Ярмарок вакансій

Інтернет-конференція

Ярмарок вакансій

Керівники практики

Ярмарок вакансій