10 та 14 липня 2015 року у м. Києві 12 студентів НФаУ відвідали тематичний тренінг, головною метою якого є знайомство з TOB «Серв’є Україна», провідною французькою фармацевтичною компанією, яка представлена в 140 країнах світу. Компанія має успішний досвід та стабільні професійні відносини з українськими фахівцями в області медицини та є лідером в кардіології. Серв’є здобула високий авторитет в сферах кардіології, ендокринології, флебології, психіатрії та неврології.

Академія Серв’є

Академія Серв’є

Перший крок до успіху –«Академія Серв’є»

Напевно, кожному  фармацевту та лікарю відома компанія «Серв’є». І справа зовсім не  в тому, що в цьому році компанії виповнюється 60 років.  За ці роки компанія, в якій працює більш 21 000 фахівців (з них 3 000 дослідників) створила і вивела на  ринок настільки інноваційні ліки, що з року в  рік залишається лідером у сфері кардіологічних препаратів і входить  до десятки  лідерів  фармацевтичних компаній України.

Що ж планує робити в Україні компанія, навіщо «Серв’є Україна» такий проект, як «Академія Серв’є»? –  про це ми запитуємо керівника відділу управління персоналом Ольгу Матухно та Тетяну Ткачук, фахівця з підбору персоналу компанії «Серв’є Україна».

– Головна мета діяльності компанії – це створення інноваційних препаратів, які допомагають лікарям і пацієнтам у лікуванні  найскладніших  хвороб. Для нас важливо робити внесок  в прогрес медицини. Ми робимо свій внесок  шляхом співпраці  з випускниками вищих навчальних  медичних закладів і, проект «Академія Серв’є» – це інвестиція в наше спільне майбутнє.

У рамках проекту ми працюємо зі студентами в декількох форматах:

•  1.    Формат презентації у вищих навчальних закладах: ми розмовляємо  з студентами-випускниками про те, що їх хвилює після закінчення навчального закладу: що очікують випускники від своєї майбутньої роботи, які цілі ставлять перед собою і чого прагнуть  досягти в житті? Також ми розповідаємо про компанію Серв’є, про структуру роботи Медичного Представника, і про можливості розвитку в компанії.
  •  2.    Формат нашого співробітництва з випускниками – Тренінг в «Академії Серв’є»: це Тренінг для випускників медичних та фармацевтичних факультетів, який відображує різні аспекти фармацевтичного бізнесу через роботу Медичного Представника. Відбувається в центральну офісі компанії, в Києві. Тривалість – 1 день. Участь для випускників Безкоштовна!

Головна мета  тренінгу?  Їх декілька. Головне – це можливість зрозуміти – чи цікаво випускнику почати свою кар’єру  як Медичний Представник, чи є в нього необхідні знання і якості. Друге – можливість отримати зворотній зв’язок від професіоналів у доброзичливій атмосфері. А ще, унікальна можливість  наприкінці тренінгу поставити запитання ТОП-менеджеру компанії. І, найголовніше,  успішні учасники  проекту будуть мати  можливість отримати роботу в компанії Сервє!