18 квітня 2019 року відбулась екскурсія на  ПРАТ Фармацевтична фірма «Дарниця»

18 квітня 2019 року відбулась екскурсія студентів 1 та 2 групи, спеціальності Фармація на  ПРАТ Фармацевтична фірма «Дарниця» у супроводі старшого викладача кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту Шуванової О. В.

Студенти ознайомилися з історією створення, розвитку та основними напрямами діяльності підприємства, технологією виготовлення інфузійних та ін’єкційних розчинів.

Під час екскурсії вони мали можливість задати запитання з питань працевлаштування та умов праці на підприємстві. Надзвичайне враження на студентів справив автоматизований логістичний центр.