28 лютого 2018 року відбувся семінар з елементами тренінгу від компанії «Серв’є Україна» для студентів 4 курсу спеціальності “Фармація”, “Клінічна фармація” за темою: «Фармацевтична опіка відвідувачів аптеки з гострою респіраторною інфекцією» на базі кафедр: медичної хімії, фармацевтичного маркетингу та менеджменту, клінічної фармакології та клінічної фармації. Організатор — відділ практики та сприяння працевлаштуванню НФаУ.

Сервье 28.02.2018

28 лютого 2018 року відбувся семінар з елементами тренінгу від компанії «Серв’є Україна» для студентів 4 курсу спеціальності "Фармація", "Клінічна фармація" за темою: «Фармацевтична опіка відвідувачів аптеки з гострою респіраторною інфекцією» на базі кафедр: медичної хімії, фармацевтичного маркетингу та менеджменту, клінічної фармакології та клінічної фармації. Організатор — відділ практики та сприяння працевлаштуванню НФаУ.