31.03.2016 року відбулась лекція з елементами тренінгу на базі кафедри Ботаніки, з залученням практичного психолога кафедри ОЕФ доц. Жирової Ірини Василівни, м. Харків для : – студентів 1 курсу спеціальності «Фармація», гр.. ССО-1; – студентів 1 курсу спеціальності «Фармація», гр.. ССО-2. За темою: «Мета життя – життя з метою! Або, якщо правильно ставити цілі, то народжений бігати – зможе літати». Організатор – відділ практики та сприяння працевлаштуванню.

31.03.2016 року відбулась лекція з елементами тренінгу на базі кафедри Ботаніки, з залученням практичного психолога кафедри ОЕФ доц. Жирової Ірини Василівни,  м. Харків для : - студентів 1 курсу спеціальності «Фармація», гр.. ССО-1; - студентів 1 курсу спеціальності «Фармація», гр.. ССО-2. За темою: «Мета життя – життя з метою! Або, якщо правильно ставити цілі, то народжений бігати – зможе літати». Організатор - відділ практики та сприяння працевлаштуванню.