4 квітня 2016 року відбувся майстер-клас на базі кафедри Фармацевтичного маркетингу та менеджменту з залученням тренера ТОВ «SV Trade» – Кузнецова Миколи В’ячеславовича, м. Харків для: – студентів 5 курсу спеціальності «Фармація», гр. 1; – студентів 5 курсу спеціальності «Фармація», гр. 2. За темою: «Конфліктні ситуації з відвідувачами аптеки».Організатор – відділ практики та сприяння працевлаштуванню.

Конфліктні ситуації з відвідувачами аптеки

4 квітня 2016 року відбувся майстер-клас на базі кафедри Фармацевтичного маркетингу та менеджменту з залученням тренера ТОВ «SV Trade» - Кузнецова Миколи В'ячеславовича, м. Харків для: - студентів 5 курсу спеціальності «Фармація», гр. 1; - студентів 5 курсу спеціальності «Фармація», гр. 2. За темою: «Конфліктні ситуації з відвідувачами аптеки».Організатор - відділ практики та сприяння працевлаштуванню.