4 квітня 2018 року відбувся інформаційний семінар від компанії “Стьюдент Тревел Юкрейн” для студентів 4, 5 курсів спеціальності “Фармація” на базі кафедр: фармацевтичного маркетингу та менеджменту, лікарської та аналітичної токсикології. Мета заходу: надання інформації про коледж «Confederation», докладної доповіді студентам про можливості програми “Health and Community Services” Організатор — відділ практики та сприяння працевлаштуванню НФаУ.

Студенттревел 04.04.18

4 квітня 2018 року відбувся інформаційний семінар від компанії "Стьюдент Тревел Юкрейн" для студентів 4, 5 курсів спеціальності "Фармація" на базі кафедр: фармацевтичного маркетингу та менеджменту, лікарської та аналітичної токсикології. Мета заходу: надання інформації про коледж «Confederation», докладної доповіді студентам про можливості програми "Health and Community Services"  Організатор — відділ практики та сприяння працевлаштуванню НФаУ.