Бази практичної підготовки для освітніх програм “Біотехнологія” “Промислова біотехнологія”

Бази практичної підготовки для освітніх програм "Біотехнологія" "Промислова біотехнологія"

Товариство з обмеженою відповід­альністю «ІНЖЕНІУМ ГРУП»

Україна, 07403, Київська область, місто Бровари, вулиця Гагаріна, будинок 16, офіс 47

Приватне акціонерне товариство «ПО ВИРОБНИЦТВУ ІНСУЛІНІВ „ІНДАР“»

Україна, 02000, Київ, вулиця Зрошувальна, 5

Акціонерне товариство «ФАРМАК»

Україна, 04080, Київ, вул. Кирилівська, 63

Товариство з обмеженою відповід­альністю «БЕРДИЧІВСЬКИЙ ПИВОВАРНИЙ ЗАВОД»

Україна, Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Європейська, 114

Приватне акціонерне товариство «ХАРКІВСЬКА БІСКВІТНА ФАБРИКА»

Україна, Харків, вул. Лозівська, 8

Акціонерне товариство «Біолік ФАРМА»

Україна, Харків, Помірки

ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я»

Україна, Харків, вул. Шевченка, 22

Приватне акціонерне товариство «Лекхім-Харків»

Україна, 61115, м. Харків, вул. Северина Потоцького, 36

Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія «БАЛЕКС»

Україна, Харків, просп. Героїв Харкова, 135-А

ПП “Білоцерківська агропромислова група”

Україна, Полтавська обл., Миркородський р-н, Білоцерківка, вул. Лесі Українки, 28

Приватне акціонерне товариство “Фармацевтична фірма “Дарниця”

Україна, 02093, м. Київ, вул. Бориспільська, 13

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЮРІЯ-ФАРМ»

Україна, 18030, Черкаська обл., м. Черкаси, вул. Чеховака, 104

Товариство з додатковою відповідальністю “Інтерхім”

Україна, 65080, м. Одеса, Люстдорфська Дорога, 86

Товариство з обмеженою відповідальністю «Кусум Фарм»

Україна, 40020, Сумська обл., м. Суми, вул. Скрябіна, 54

Інститут проблем кріобіології і кріомедицини Національної академії наук України

Україна, 61016, Харків, вул. Переяславська, 23

Інститут тваринництва Національної академії аграрних наук України

Україна, Харків, вул. Тваринників, 1-А

Приватне акціонерне товариство «АБІНБЕВ ЕФЕС»

Україна, Харків, вулиця Роганська,161

Публічне акціонерне товариство «Хімфармзавод «Червона зірка»

Україна, Харків, вул. Гордієнківська,1

Головна - Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва НААН

Інститут рослинництва імені В. Я. Юр’єва Національної академії аграрних наук україни України

Україна, 61060, Харківська область, місто Харків, проспект Московський, будинок 142